איך לבחור אינסטלטור

לרוב נזדקק לאינסטלטור בשעת חירום ולא נוכל לתכנן את התקלה. בניגוד לחשבון החשמל או הגז שאנחנו יודעים בדיוק מתי יגיע ועד מתי יש לשלמו, התקלות בצנרת תמיד יפתיעו אותנו והרי אין באמת זמן נח לטפל בזה.

אינסטלטור, כמו כל בעל שירות אחר שמגיע לביתנו הוא קודם כל נותן שירות. מכל נותן שירות יהיו לנו ציפיות דומות נרצה שיהיה זמין, אמין ואדיב. כמו כן נרצה שנותן השירות יגיע לביתנו במהירות ובשעה שנקבעה. כמובן שהמקצועיות היא חשובה ביותר וכמו כן נרצה שברשות האינסטלאטור יהיה הציוד המתאים, המעודכן והטוב ביותר לביצוע עבודות שונות.

איך לבחור אינסטלטור?

סקר שוק- כמו כל נותן שירות נרצה כאמור חברה או ספק שעונים כל הקריטריונים לעיל. סביר להניח כי בשוק ובסמיכות לבית או למשרד שלכם ישנם מספר חברות ואינסטלאטורים פרטיים. מומלץ לעשות סקר שוק ולבדוק מחירים, זמינות, וגם לשאול מספר שאלות על מנת לבדוק מעט מקצועיות. בנוסף שאלו את החברה או האינסטלאטור על תיקונים גדולים ומחירים על כל צרה שלא תבוא וכן בקשו לדבר עם לקוחות קודמים שימליצו על שירותיהם. כמו במוסך ברגע שתמצאו אינסטלטור אמין, זמין וכן גם זול כדאי שתיצמדו אליו.

חברים- כנראה שלא רק לכם יש או היו בעיות בצנרת. מומלץ לשאול חברים או קרובי משפחה לגבי תקלות שהיו להם וכיצד הם פתרו אותם והאם יש להם המלצות.

רשת- כיום ניתן למצוא כל נותן שירות ברשת וגם להתייעץ בפורומים ורשתות חברתיות לגבי נותני שירות מומלצים.

גרין אינסטלציה

אנחנו מציעים שירותי אינסטלציה זמינים 24 שעות ביממה הכוללים החל מפתיחת סתימות פשוטה ועד לתיקון והחלפת צנרת מים. בנוסף אנחנו מציעים את כל שירותי האינסטלציה האפשריים כגון הגברת לחץ מים, שיפוץ חדרי אמבטיה ותיקון והחלפת דודי שמש. כמו כן ברשותנו הציוד החדיש והמתוחכם בשוק: מצלמות טרמיות לאיתור מקור הבעיה או שימוש בביובית לפתיחת סתימות קשות ומורכבות.