אינסטלטור 24 שעות ביממה

אם לצרות היה טיימינג כנראה שהן לא היו ממש נחשבות לצרות גדולות. אחרת היינו יכולים להתכונן לקראתן, לבצע הכנות ולטפל בבעיה כמה שיותר מהר אם לא למנוע אותה מראש. אבל צרות נוחתות על הראש משום מקום. במצב ובזמן הכי לו נוח שאפשר. בשלוש לפנות בוקר, בשבת בצהריים בחגים וכשאנחנו בכלל לא מצפים שתקרה איזה תקלה. אחת הצרות המעצבנות ביותר יכולה להיות תקלה באינסטלציה של הבית. לכן חשבו שתמיד יהיה לכם מספר של אינסטלטור הפועל 24 שעות ביממה ושבעה ימים בשבוע.

שבתות וחגים

לא כל בעל עסק ולא כל אינסטלטור מוכן לספק שירות 24/7. הסיבות יכולות להיות שונות. החל מאי רצון, דרך חוסר כוח אדם ועד לדת שמונעת מהם לספק שירות בשבת. לכן עליכם לקחת בחשבון את כל הגורמים הנ"ל לפני שאתם דואגים לקחת כרטיס ביקור מאינסטלטור. כי אם יתפוצץ לכם צינור בשבת בבוקר בסלון או באמבטיה, כי אם הביוב ייסתם במהלך החג, אתם הרי לא תשבו בשקט ותראו איך הדירה שלכם מתמלאת במים. לכן חשוב מאוד לדאוג שיהיה לכם אינסטלטור זמין אליו תוכלו להתקשר בכל עת.

מהירות הגעה

אומנם תקלה בצנרת אינה בהולה כמו התקף לב הדורש הגעה מהירה של אמבולנס, אבל עדיין רצוי שיטפלו בפתיחת סתימות, החלפת צנרת ושאר עבודות האינסטלציה, במיוחד תקלות חירום, בהקדם האפשרי. כאשר בוחרים אינסטלטור יש לייחס חשיבות לקרבת העסק שלו לבית הלקוח. ככל שהוא יהיה קרוב אליכם, כך הוא יגיע מהר יותר. בנוסף יש לייחס חשיבות למספר העובדים בעסק. כי אם הוא נמצא בקצה השני של האי מבלי שיהיו לו עובדים נוספים לשלוח –  כבר עדיף להזמין אינסטלטור אחר. במקרים מסוימים ככל שעובר זמן רב יותר, כך נגרם יותר נזק.

אמינות

לא מזמן נחשפו באחת מתוכניות התחקיר בטלוויזיה אינסטלטורים שהמציאו תקלות שלא היו כאשר נקראו לטפל בתקלה פשוטה שכללה סגירת סיפון בלבד. לכן חשוב לבדוק טוב את אמינות האינסטלטור. נוכלים יכולים להמציא לכם תקלות ולדרוש מכם מחיר כפול על התקלה כי אתם להוטים לטפל בה בהקדם. אז בחרו לכם אינסטלטור אמין  מבעוד מועד.