איתור נזילות

איתור נזילות ורטיבות ע"י מצלמה טרמית

לפעמים תקלה קטנה יחסית בבית עלולה להוביל, בלית ברירה, לשיפוץ של החדר כולו או אפילו הבית. לא תמיד בעל הבית מוכן להוצאה תקציבית גדולה. נזילה היא תקלה העלולה להוביל לשיפוץ גדול. למשל צינור שהתפוצץ יכול להרטיב את הקיר שלידו. כדי לתקן את המצב, בעל הבית יידרש לא רק לתקן את הנזילה אלא גם לצבוע את הקיר מחדש אם נוצר נזק חמור.

מצלמות טרמיות

במקרה של פיצוץ צינור, קל לאתר את הבעיה. אבל כשמדובר בנזילה, תהליך האיתור הוא הרבה יותר קשה. האינסטלטור צריך למצוא בדיוק את המקום המתאים כך שלפעמים עליו להרים שטחי ריצוף גדולים. במקרים כאלה צריך להחליף את הריצוף, ולפעמים, כדי לא לפגוע במראה הכללי של החדר, אנשים מעדיפים להחליף את כל הריצוף. לגרין אינסטלציה יש פתרון יעיל לבעיה. במקום לגשש בחושך אחר הנזילה, העובדים מבצעים איתור נזילות בעזרת מצלמה טרמית, כך שיש ביכולתם לאתר את מקור הנזילה מבלי להרים שטחי ריצפה מיותרים.

צמצום נזקים

מצלמות טרמיות נקראות גם מצלמות אינפרא-אדום. באמצעות המצלמה ניתן לקבל מפה המבוססת על חום. כך ניתן לבצע איתור נזילות ולאתר תקלות שלא נראות לעין. לכן אין צורך בשבירת הרצפה על מנת לאתר את מקור התקלה. כל מה שצריך לעשות הוא להרים את הבלטה מתחתיה התגלתה הנזילה. הנזק שנוצר לרצפה במהלך התיקון הופך למינימלי.

בחירת חברת אינסטלציה

לא משנה מאיזה חברה אתם מזמינים בעל מקצוע, כדאי ליחס חשיבות רבה לציוד אתו משתמשים. אינסטלטור מקצועי לא מבצע רק עבודות של פתיחת סתימות אלא הרבה מעבר. לא לכל אינסטלטור היום יש מצלחות טרמיות. לכן, על תהססו לברר האם  החברה משתמשת במצלמות טרמיות או לא. בסופו של דבר, איתור נזילות על ידי חברה מנוסה ומתקדמת ישתלם לכם הרבה יותר.

 

צלצלו לשרון מור האינסטלטור מיצאת צדיק וגרין אינסטלציה לצורך איתור נזילות מהיר ומקצועי:
050-2324926

איתור נזילות