החלפת צנרת ביוב

אין ספק שאחד הדברים הכי פחות נעימים לתיקון הוא תשתית הביוב הביתית. במצב בו ריח רע עולה ומציף את הבית, או שהאסלות נסתמות, האינסטלטור הופך למחלץ. לאיש החשוב והנחוץ ביותר באותו רגע. כדי למנוע מתקלות בצנרת הביוב להתרחש, יש להקפיד על שימוש נכון בכיורים ואסלות. אחד הגורמים הנפוצים ביותר לסתימות בביוב הוא הצטברות מגבונים לחים. כמו כן חשוב מאוד להתקין פילטרים בכיורים על מנת למנוע סתימות בצנרת וכדי שלא תצטרכו לבצע החלפת צנרת ביוב.

צנרת ביוב חלודה

תיקון צנרת

החלפת צנרת ביוב כמו החלפת צנרת מים, הוא נושא מסובך ולכן אך ורק אינסטלטור יכול לבצע עבודה. מדוע? כי לא תמיד מקור התקלה ידוע. לא תמיד מדובר בסתימה קלה שהסרת חפץ כלשהו או החדרת חומר ממיס לצנרת יכולים לפתור. אינסטלטור יכול לאתר את התקלה במהירות על ידי שימוש במצלמות טרמיות. כמו כן גורם הניסיון הוא חשוב מאוד במצב זה. יכול להיות שנדמה לכם שמקור הבעיה הוא X, כאשר למעשה הבעיה נובעת בכלל ממקור Y ולכן, על מנת שלא לבזבז זמן או למנוע טעויות קריטיות –  עדיף להזמין אינסטלטור מאשר לשחק אותה שרברב חובבן.

החלפת צנרת

אם עברתם דירה לאזור מגורים ישן, כדאי מאוד להזמין אינסטלטור על מנת שיבדוק את הצנרת. בשטחים ציבורים הנתונים באחריות המדינה או המועצה המקומית, גופים אלו דואגים לתחזוקת הצנרת והחלפתה, אולם כאשר מדובר בבית פרטי ישן או דירה ישנה, האחריות היא של הדיירים. לכן, אם הצנרת חלודה, כדאי לבקש מהאינסטלור שיחליף אותה על מנת שלא יהיו נזילות ופיצוצים. בין אם הצינור עשוי מפלסטיק או מברזל, הזמן עושה את שלו ושוחק את המערכת, ולכן מומלץ לבצע תיקון צנרת ביוב כדי שלא יהיו תקלות עתידיות.

צינורות ביוב חדשים

בחירת אינסטלטור

כאשר אתם מזמינים אינסטלטור לצורך החלפת צנרת ביוב או תיקון צנרת, חשוב לבדוק את ניסיונו ואמינותו. כמו כן חשוב לוודא שהוא משתמש בציוד המתקדם והיעיל ביותר, כך שלא תיווצר פגיעה בשטח או בדירה. בנוסף חשוב לבדוק עם האינסטלטור מציע טיפול מונע לבעיות עתידיות כמו שימוש בחומרים מיוחדים האמורים להרחיק שורשי עצים על מנת שלא יהרסו את הצנרת. ככל שתדאגו יותר להווה כך יהיו לכם פחות בעיות בעתיד.

 

הצנרת נהרסה? אל תבזבזו זמן, צלצלו עוד היום לשרון מור אינסטלטור מיצאת צדיק – גרין אינסטלציה, והצנרת תוחלף במהרה:
050-2324926