החלפת צנרת מים

אחד הדברים היותר מתסכלים שיכולים לקרות הוא להתעורר באמצע הלילה מטפטוף ולגלות שיש לכם נזילה בתקרה. במקרים מתסכלים אף יותר, צינור ברצפה יכול להתפוצץ ולהציף את כל הבית. במקרים כאלה, ככל שהטיפול בבעיה ידחה, כך הנזק שייווצר יהיה גדול יותר ובמקרים חמורים תצטרכו לבצע החלפת צנרת מים. בעוד שעל טפטוף אפשר להתגבר ע"י הצבת דלי מתחת לנזילה, או שאפשר לסבול קיר רטוב באמבטיה, נזילות חמורות בתקרה הן לא רק מסוכנות אלא יוצרות נזק כלכלי ע"י ניפוח חשבון המים. כדי לטפל בבעיה מומלץ לפעול לפי השלבים הבאים.

איתור מקור הנזילה

כאשר הנזילה מגיע מהתקרה, ברוב המקרים מקור הבעיה נובע, תרתי משמע, מהשכנים. במקרה כזה אין צורך לבצע החלפת צנרת משותפת וכנראה שהצינור שהתפוצץ הוא הצינור שלהם. לכן השכנים הם אלו שצריכים לתקן את הבעיה ואפילו לשלם לכם בעבור תיקון הנזק שנגרם לתקרה. תקלות מסוג זה נגרמות בגלל שחיקת הצינור. נזילה מסוג זה יכולה להיגרם גם על ידי הצפה. החלפת צנרת מים עלולה לפתור את הבעיה.

יבוש וניקיון

אם התקלה נגרמה בגלל צינור בבית שלכם, נקו את הרצפה בהקדם על מנת למנוע היווצרות נזקים בעקבות הרטיבות. אם יש צורך הציבו דלי מתחת למקור הנזילה על מנת שיקלוט את המים. חלק מהאנשים ינסו לתקן את התקלה בעצמם. אם אינכם מבינים דבר באינסטלציה  –  אל תנסו את זה בבית. שרון מור אינסטלטור מיצאת צדיק מבצע החלפת צנרת מים במקצועיות.

הזמנת אינסטלטור

למרות שצריך לתקן את הנזילה כמה שיותר מהר, אל תמהרו להזמין את האינסטלטור הראשון שעולה בדעתכם. לא כל אינסטלטור שתמצאו באינטרנט יהיה מקצועי במיוחד. כדי לצמצם נזקים בתהליך התיקון –  מצלמות טרמיות הן ציוד חיוני. ישנם אינסטלטורים שלא עובדים עם ציוד שכזה, ולכן הם יגיעו אליכם, יבדקו את הבעיה ולא יוכלו לקבל מסקנות חד משמעיות בנוגע לדרך התיקון, ואתם סתם תשרפו כסף רב על הביקור ועדיין הבעיה לא תתוקן. שרון מור אינסטלטור מיצאת צדיק הינו אינסטלטור מקצועי במיוחד שמטפל גם בבעיות מסוג זה שיוכל בקלות להחליף לכם את הצנרת בבית.