עיצוב ושיפוץ חדרי אמבטיה

שיפוץ חדר אמבטיה

חדרי אמבטיה לא קונים או משפצים כל שנה. מכיוון שמחירם של חדרי אמבטיה יכולים לנוע בין עשרות אלפי שקלים למאות אלפי שקלים, צריך לייחס חשיבות רבה בבחירת אנשי המקצוע וחברה ליצור האמבטיות. חדרי אמבטיה איכותיים יכולים להחזיק שנים רבות. אפילו יותר מעשור. שיפוץ חדר אמבטיה ע"י חברה איכותית ואמינה יכול אפילו לגרום לחדר אמבטיה לשמור על ערכו לפרק זמן ארוך יותר וכך גם לחסוך בהוצאות עתידיות.

חדר אמבטיה משופץ תוך פחות מ 4 ימים

בגרין אינסטלציה לא מטפלים רק בצנרת בבית, פתיחת סתימות ובתיקון תקלות, אלא גם עושים עיצוב וגם שיפוץ חדר אמבטיה, כך שאם נמאס לכם לראות קירות מתקלפים, את הכיורים ומיושנים והאסלות העתיקות, תוך פרק זמן קצר, עובדי גרין אינסטלציה וביניהם שרון מור אינסטלטור מיצאת צדיק, יוכלו לשפץ את חדר האמבטיה ולעצב אותו מחדש. אנו מבטיחים עבודה יעילה וזריזה, כך שאם יש לכם חדר אמבטיה שאינו גדול מ 8 מ"ר, השיפוץ לא ייקח יותר מאשר 2-4 ימי עבודה.

מדוע לבחור דווקא בנו?

אתם כנראה שואלים את עצמכם מדוע לבחור דווקא בחברת אינסטלציה לצורך שיפוץ חדר אמבטיה. התשובה לכך פשוטה: אמנם תחום המומחיות המרכזי שלנו הוא אינסטלציה, אך אין זה אומר שעובדינו אינם מנוסים בתחומים כמו שיפוץ והתקנת מערכות אחרות כמו דודי שמש. למעשה לגרין אינסטלציה יש יתרון על פני חברות המתמחות אך ורק בבנייה וגם שיפוץ חדר אמבטיה. הן אינן מתמחות בענייני אינסטלציה. ולכן, במקרים רבים, לאחר שיפוץ או בניית חדר אמבטיה חדש מתעוררות תקלות בצנרת. רק חברה אשר מתמחה בשני התחומים יכולה לספק לכם חדר אמבטיה מושלם.

מתי יש לעשות שיפוץ חדר אמבטיה?

במקרים רבים אנשים נוהגים לשפץ את חדר האמבטיה רק כאשר אין להם ברירה. אבל קיימות עוד סיבות לכך: למשל אם שיניתם את העיצוב בבית, כדאי להתאים אליו את חדר האמבטיה לפחות ברמה שלא ייווצר ניגוד מוחלט. במקרה ואתם מוכרים או משכירים דירה, כדאי לשפץ את חדר האמבטיה על מנת לעלות את ערכה.