שיפוץ חדר אמבטיה

אופנה היא לא עניין אך ורק הקשור בבגדים. אופנה, כמובן, קשורה מאוד גם לעיצוב הבית אולם זאת לא הסיבה היחידה לשיפוצו. כל בית, בסופו של דבר, מאבד מערכו אם לא משפצים אותו. במקרים חריגים שיפוץ בית אפילו יכול להעלות את ערכו בעשרות עלפי שקלים. כך שבית אשר נראה כמו דיר חזירים יכול להפוך ללופט יוקרה אפילו בלי צורך לשבור קירות. אחד החדרים החשובים ביותר לבית. אחד החדרים מהם השיפוץ הוא חיוני הוא חדר האמבטיה ולכן ממש לא כדאי להזניחו.

שיפוץ

לפני שמשפצים יש לבדוק האם כדאי לשפץ את חדר האמבטיה או שכדאי ממש לקנות הכל מחדש. אם חדר האמבטיה שלכם הוא חדש יחסית – מתחת ל 5 שנים, רוב הסיכויים שהוא יחזיק מעמד לפחות עוד 10 שנים לפני שיתיישן. במקרה כזה עדיף פשוט לשפץ אותו. לתקן את כל האריחים הרופפים ולהשקיע בניקיונו. עם החדר עצמו ישן מאוד, קראו לאינסטלטור על מנת שיבצע בדיקת צנרת. חשוב לוודא שהאינסטלטור משתמש במצלמה טרמית לאיתור נזילות, אחרת השיפוץ יהיה יקר מהמצופה.

בניה מחדש

שיפוץ חדר אמבטיה טוב צריך לעלות לכם בסביבות ה 1000 ₪. אבל אם חדר האמבטיה כבר לא מתאים לכם. אם אתם מעדיפים להגדילו. כדאי לבנות אותו מחדש בנוסף לשיפוץ. למשל אם חדר האמבטיה קטן מידי, הילדים גדלו וכבר אף אחד לא משתמש באמבטיה עצמה, אתם יכולים לפנות לעצמכם הרבה מקום עם פירוק האמבטיה והרכבת מקלחון במקומה. אם אתם רוצים להחליף אווירה ולרענן את המראה, כדאי גם לקנות רהיטי אמבטיה חדשים.

אינסטלטור ומשפץ

אם אתם גרים בתל אביב, אינסטלטור בתל אביב יכול לבצע גם את פעולת שיפוץ חדר האמבטיה וגם את פעולות האינסטלציה הדרושות כמו פתיחת סתימות, שאיבת ביוב, איתור תקלות ונזילות גדולות בצנרת. חדר האמבטיה הוא לא סתם חדר. לתשתית הצנרת יש חלק חשוב מהחדר. לכן כדאי לתת לאיש מקצוע אשר מבין באינסטלציה לשפץ או לבנות את החדר מחדש. כך תוכלו להימנע בתקלות בעתיד.