שיפוצים כלליים ובנייה

לא אחת במהלך חיינו, אנו נאלצים לבצע שיפוצים כלליים בבית במקומות כמו: חדר האמבטיה, הגינה, הסלון ואת שאר החדרים. בין אם הסיבה היא התיישנות, נזק שנגרם כתוצאה מפגעי מזג האוויר או בני הבית, עוד לא הומצא חומר חסין מפני נזקים. שיפוץ הבית חשוב גם לטובת ערך הדירה. בית שאינו עבר שיפוץ עלול לרדת במחיר. לעומת זאת בית ישן אשר עבר שיפוצים כלליים מסיביים –  ערכו יכול לעלות בסכום משמעותי.

החלפת רצפות

כאשר חפץ נופל ושובר את הרצפה, זאת סיבה מספיק טובה להחליף את כל הרצפה בדירה. מדוע? כי במקום המרצפת שנשברה תצטרכו להתקין  מרצפת חדשה ואז זה יהיה אפקטיבי בדיוק כמו טלאי לבגד. המרצפת תבלוט מול שאר המצרפות הישנות ותדגיש עד כמה הרצפה מיושנת. לכן כדאי להחליף את כל הרצפה. עוד מצב טוב להחלפת רצפות הוא כאשר נמאס ממראה הדירה. כאשר רוצים לתת לה מראה יוקרתי. רצפת שיש, או פרקט נחשבים ליוקרתיים הרבה יותר מאשר הרצפה הסטנדרטית שמספק הקבלן.

שיפוצים כלליים הכוללים החלפת רצפות

שיפוץ חדרי אמבטיה

למרות שחדר האמבטיה הוא לא החדר בו נמצאים רוב שעות היום, הוא יכול להיות החדר היוקרתי ביותר בבית. אריחי הקרמיקה, המקלחון/אמבטיה והכיורים יכולים להפוך חדר אמבטיה פשוט ומוזנח לחמם יוקרתי. כל מה שצריך לעשות הוא להזמין מעצב מבין עניין  וקבלן שיפוצים המתמחה בנושא שיפוץ חדר אמבטיה. חשוב לבצע תכנון לא רק על פי מבנה הבית, אלא גם לפי צרכי הדיירים. מומלץ להזמין קבלן שיפוצים כלליים בעל ידע רחב באינסטלציה על מנת למזער את הסיכוי לתקלות.

שיפוצים בגינה

החלק הקל ביותר להזנחה הוא הגינה, כי למעשה גינה נמצאת מחוץ לבית ופחות אנשים רואים את מה שמתחולל בה. אולם לא רק הגינון חשוב בגינה אלא תשתיות כמו דק, פרגולה וגדרות. עם השנים כל אלה נשחקים ולכן בעל הבית צריך לבצע שיפוצים כלליים על מנת לשמור על מראה הגינה. מכיוון שהגינה רגישה לתנאי מזג האוויר, לפני השיפוץ מומלץ לתכננה כך שתשרוד לאורך זמן תוך כדי התחשבות באקלים האזור ותנאי השטח.

 שיפוצים כלליים בגינה ובגג

 

לביצוע שיפוצים כלליים צלצלו לשרון מור האינסטלטור מיצאת צדיק וגרין אינסטלציה המתמחה גם בשיפוץ בתים:
050-2324926